токарні роботи

токарні роботи

Механічна обробка металу.

Жоден предмет, який супроводжує нас щодня неможливо виготовити без застосування механічної обробки. Незалежно від того, сталь або алюміній, поліамід або фторопласт, текстоліт або гетинакс, полікарбонат або акрил, дерево або фанера, ДСП або МДФ – для отримання заданої геометрії використовується токарно-фрезерна обробка.

Токарна обробка є одним із багатьох технологічних процесів, які проходять деталі, перш ніж зайняти своє місце в тому чи іншому механізмі. Незалежно від складності виробу, чи то високоточне обладнання з ЧПУ або автомобіль останньої моделі, злагоджену роботу його ланок забезпечують деталі, отримані шляхом токарної обробки.

За допомогою токарної обробки виготовляють деталі, що становлять тіла обертання, а саме:

  • Втулки
  • Осі
  • Шківы
  • Фланци
  • Шайби
  • Пальці та ін.

Залежно від серійності і габаритів деталей, що випускаються, використовується різне технологічне обладнання. Для штучного та дрібносерійного виробництва застосовуються універсальні токарно-гвинторізні верстати типу 16К20, 1К62 та ін. Основна перевага подібного обладнання – це максимальна продуктивність та якість за мінімальної людської участі. При масовому виробництві деталей з діаметром до 12 мм, має сенс використовувати одно- або багатошпиндельні токарні автомати.

На харківському підприємстві ТОВ «КУПЕРТЕК», Ви можете замовити виготовлення деталей на токарних верстатах як для штучного, так і для великосерійного виробництва. Для цього достатньо надіслати креслення та заявку на нашу електронну адресу або просто зателефонувати за одним із наведених нижче номерів телефонів.

Приклади нашої роботи.

Пристосування для заправки аммортизаторів, а також пристосування для усадки сальників у гідроциліндр рульової рейки для MSG equipment розроблені та виготовлені на нашому підприємстві.